Daha İyisi için Daha Az

Daha iyisi için daha az: Yaptığımız her şeyin temel prensibi bu. Amacımız, özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemelerle zamansız AIKA ürünleri yaratmak. 

Müşterilerimizi bilgilendirmenin ve küresel atık krizine dair farkındalık yaratmanın sorumluluklarımızdan biri olduğunu düşünüyoruz.Fazla üretimi ve stoğu önlemek için küçük miktarlarda üretim yapıyoruz. Ürettiğimiz ürün miktarını azaltarak, kullanılan kaynak miktarını ve üretilen atık miktarını azaltabiliriz. Bu aynı zamanda iklim değişikliğine büyük katkı sağlayan sera gazı emisyonlarının azalmasına da yol açabilir.

Ürünlerimizin kullanım ömrünü seçtiğimiz materyallerle ve üretim teknikleriyle maksimize etmeye çalışıyoruz. AIKA’nın nesilden nesile bırakılan vazgeçilmez bir marka olmasını umuyoruz. 

AIKA ürünlerini tasarlarken önce kendimize zamansız, işlevsel ve benzersiz olup olmadığını soruyoruz. Tüm ürünlerimizi tasarım detaylarına ve işlevsel amacına büyük önem vererek yaratıyoruz. Sevgiyle kullanmanız için, sevgiyle tasarlıyoruz ve sevgiyle üretiyoruz.

Ürettiğimiz ürün miktarını azaltarak, kullanılan kaynak miktarını ve üretilen atık miktarını azaltabiliriz. Bu aynı zamanda iklim değişikliğine büyük katkı sağlayan sera gazı emisyonlarının azalmasına da yol açabilir.

Bakım: AIKA ürünlerine gerektiği kadar bakım göstermeniz, ürünlerinizin ömrünü uzatacak, tüketim oranınızı düşürecek ve gereksiz israfı azaltacaktır.

Tamir: Ürünleriniz genellikle küçük bir onarımla hayata döndürülebilir. İsrafı azaltmak için, AIKA parçalarınızın onarımını kolaylaştırabiliriz.

Websitesinin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamak için çerezler kullanıyoruz. Siteye devam ederek, politikayı kabul etmiş olursunuz.