Sample Sale Hüküm ve Koşullar

Önemli Noktalar:

1. Tüm satışlar nihaidir. İade veya değişim kabul edilmemektedir.

2. Satışa hem hasarlı hem de hasarsız ürünler dahildir. Çoğu ürün hasarlı olmasa da, bazı ürünlerde kusurlar veya hasarlar olabileceğini lütfen unutmayın. Ürün açıklamalarına her türlü hasarı dahil etmeye çalıştık, ancak bazı küçük kusurlar gözden kaçmış olabilir. Lütfen satın almadan önce ürün resimlerini ve açıklamaları inceleyin.

3. Bir satın alma işlemini tamamlamadan önce ürün açıklamalarını ve resimlerini dikkatlice incelemek müşterinin sorumluluğundadır.

4. Müşteriler sınırlı stok durumuyla karşılaşabilir. Ürünler ilk gelene ilk hizmet esasına göre satılacaktır ve ödeme işlemi başarıyla tamamlanana kadar ürünlerin sepetinizde yer alması satın alınmalarını garanti etmez.

5. Bu satış döneminde listelenen fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir

6. AIKA Sample Sale Club’ın amacı daha döngüsel bir ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Ödeme:

1. AIKA Sample Sale için tüm işlemler web sitemizde belirtilen para biriminde yapılacaktır.

2.Ödemeler, web sitemizde listelenen mevcut ve onaylı ödeme yöntemleri kullanılarak yapılmalıdır.

3.Dolandırıcılık faaliyetinden şüphelenilen veya hüküm ve koşullarımıza uymayan siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız. 

Kargo:

1.Sample Sale Club satışlarımızda Türkiye için ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız.

2.Teslimat süreleri bulunduğunuz yere göre değişebilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra en geç 3 (üç) iş günü içinde ürününüz kargoya teslim edilir.

3.İade ve değişim kabul edilmez. 

YASAL UYARI:

1. Bu hüküm ve koşulları önceden haber vermeksizin kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme veya tadil etme hakkımız saklıdır.

2. Ürünler, fiyatlar ve bulunabilirlik ile ilgili doğru bilgi sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, hataların, yanlışlıkların veya eksikliklerin olmadığını garanti etmiyoruz. AIKA Sample Sale’e katılarak, yukarıda özetlenen bu hüküm ve koşulları kabul etmiş ve onaylamış olursunuz. Bu şartların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, satın alma işlemi yapmaktan kaçınmanızı rica ederiz. Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
AIKA Sample Sale Club ile mutlu alışverişler dileriz

Websitesinin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamak için çerezler kullanıyoruz. Siteye devam ederek, politikayı kabul etmiş olursunuz.